Kompenzace - vstupenky od Ticket Art - srpen 2021

Publikováno: 17.8.2021

Vážení, asi stejně jako my jste zaznamenali, že TICKET ART PRAHA na sebe v pátek 30. 7. podala insolvenční návrh a míří do konkursu. Někteří z vás jste si do konkursu již svoji pohledávku na vrácení vstupného přihlásili, některé z vás to třeba ještě čeká. Stejně jako to čeká nás, protože TICKET ART PRAHA, se kterou jsme roky normálně spolupracovali, si nechala, co mohla i nemohla. Když jsme se ptali, kde všechny ty utržené peníze jsou, nic jsme se nedozvěděli. Když jsme se snažili situaci nějak řešit, narazili jsme na prázdné fráze nebo mlčení.... (dále viz článek)

Vážení,

asi stejně jako my jste zaznamenali, že TICKET ART PRAHA na sebe v pátek 30. 7. podala insolvenční návrh a míří do konkursu. Někteří z vás jste si do konkursu již svoji pohledávku na vrácení vstupného přihlásili, některé z vás to třeba ještě čeká. Stejně jako to čeká nás, protože TICKET ART PRAHA, se kterou jsme roky normálně spolupracovali, si nechala, co mohla i nemohla. Když jsme se ptali, kde všechny ty utržené peníze jsou, nic jsme se nedozvěděli. Když jsme se snažili situaci nějak řešit, narazili jsme na prázdné fráze nebo mlčení.

U nás si ale vás, našich diváků, vážíme. Víme, že to také nemáte jednoduché a strašně si ceníme povzbudivých zpráv, které nám píšete, i vašeho přátelského přístupu k našemu divadlu. Věřte nám, že jsou to právě takové zprávy a telefonáty, které nám v této době pomáhají ráno vstát, dodávají naději, že zase bude s muzikály líp a že to celé, co jsme desítky let budovali, má stále svůj smysl, své místo a má cenu za to dál bojovat.

Nechceme, abyste na nás kvůli TICKET ARTU PRAHA zanevřeli. Nejsme podvodníci a peníze diváků jsme nikam nezašantročili, vůbec se k nám z TICKET ARTU PRAHA nedostaly. Rádi bychom vám teď pomohli. V možnostech, které máme, protože i nás COVID 19 strašně zasáhl.

Připravili jsme rychle první vlaštovku společně s partnerem Pomáháme se vstupenkami s.r.o., trochu kostrbatou (kvůli komplikovanosti situace TICKET ARTU PRAHA), budeme na tom pracovat dál. Zatím bychom to zkusili do 31. 8. 2021 pro prvních 200 z vás, kteří jste si k nám do divadla koupili vstupenku od TICKET ARTU PRAHA na představení termínově od 10. 3. 2020. Pokud tedy chcete, tak:

  1. zarezervujte si telefonicky či e-mailem vstupenky zdarma na některé naše představení (ve stejném počtu, jako jste koupili od TICKET ARTU PRAHA),
  1. stáhněte si vzor návrhu dohody (zde), vyplňte jej a podepište a pošlete nám jej jako návrh i se vstupenkami, které jste od TICKET ARTU PRAHA koupili (rozumí se samo sebou, že vstupenky musí být platné), a to poštou na adresu CLEOPATRA MUSICAL, s.r.o. (DIVADLO BROADWAY), Na Příkopě 31, 110 00 Praha 1 (či nám jej přineste osobně přímo na pokladnu DIVADLA BROADWAY na stejné adrese),
  1. až se dohoda u nás podepíše, pošleme vám na Váš e-mail její podepsanou kopii a eTicket na vybrané představení (jinak vám zaslané lístky koupené od TICKET ARTU PRAHA samozřejmě zase vrátíme).

Tak snad to spolu nějak zvládneme.

Vaše DIVADLO BROADWAY

 

DOPLŇKOVÉ INFORMACE:

Shora uvedené není veřejná nabídka ani veřejný příslib, nýbrž podnět k možnému podání nabídky k uzavření dohody. Nezbývá nám než uvést, že podnět je činěn s výhradou vyčerpání schopnosti plnit, a také si vyhradit právo výše uvedený postup kdykoliv ukončit a/nebo nabídku neakceptovat.

Podstata případné dohody spočívá v tom, že divák bude moci navštívit představení v Divadle Broadway, vlastnictví vstupenek zakoupených od TICKET ART PRAHA a související práva přejdou na Pomáháme se vstupenkami, s.r.o., to vše bezúplatně. Přitom též divák a CLEOPATRA MUSICAL s Pomáháme se vstupenkami, s.r.o. budou takovou dohodou celkově vyrovnáni.

Na vzájemná práva a povinnosti se vztahuje režim běžného prodeje vstupenek na představení do Divadla Broadway. Pro další příslušné informace odkazujeme proto na informace uvedené právě v souvislosti s tímto běžným prodejem.

 

CLEOPATRA MUSICAL, s.r.o.

IČO: 63674343, Štychova 277, Praha 10- Křeslice, PSČ: 104 00,

OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 36856

 

Pomáháme se vstupenkami s.r.o.

IČO: 11713674, V. Rady 1465/2, Praha 5, PSČ: 156 00,

OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 353305

 

Kontakty:

tel.:        +420 225 113 310, +420 225 113 199

e-mail:  svabova@kleopatra-muzikal.cz, obchod@kleopatra-muzikal.cz

Pro zajištění správné funkce a vylepšování našich stránek využíváme soubory cookies. Více o souborech cookies se dočtete zde.