Partička

Partička se nejprve dostala na obrazovky slovenských televizních diváků, o což se velice zasloušil Daniel Dangl. Už v několika dílech se i v slovenské verzi Partičky objevili učinkující z Česka. Po velkém úspěchu Partičky na Slovensku následoval pochopitelný krok, kdy Markíza - partnerská televize české Primy povolila práva na Partičku i k nám. Díky tomu se můžeme těšit i z Partičky na našich obrazovkách. Roli dramaturga opět obsadil Daniel Dangl, který tak učinkuje v obou verzích Partičky. Mezi herce se pak zařadili Igor Chmela, Ondřej Sokol a známá dvojice Richard Genzer a Michal Suchánek, neboli Geňa se Suchošem.
partička
Poprvé se tak tato dvojice dostala na obrazovky televize Prima, když doposud vystupovali především pod hlavičkou Novy. Ovšem přestup k konkurenční stanici jim očividně prospěl. Navíc i dvojice Ondřej Sokol s Igorem Chemlou nejsou žádné brzdy, naopak spíše vynikají nad známou dvojící. Proto si nenechte Partičku uniknout.


Richard Genzer

Richard Genzer se do povědomí veřejnosti dostal především díky pořadu na televizi Nova Tele Tele, kde krom Suchánka vystupoval ještě s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou. Díky tomu se tato dvojice stala velice populární. Učinkoval také v talk show Ms. GS. Zahrál si také ve filmu, konkrétně v třetím pokračování kultovního filmu Kameňák.

Michal Suchánek

Stejně jako Genzer se i Suchánek dostal na vrchol své popularity díky pořadu Tele Tele. Spolu s Genzerem pak učinkoval v talk show Ms. GS. Ovšem narozdíl od Genzera si Suchánek více užil rolí ve filmech. Určitě nejznámější jeho role je ve filmu Sněženky a Machři, poté i v pokračování Sněženky a Machři po 25 letech. Zahrál si ale i v populárním filmu Tankový prapor či v seriálu Bylo nás pět.

Igor Chmela

Igor Chemla je znám především pro častější návštěvníky divadla. Učinkuje v pražském divadle Na Zábradlí. Mimo to si ale užil už několik filmových rolí. Zahrál si například ve filmech Román pro muže či Karamazovi.

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol se nevěnuje jen herectví, díky čemuž ho zná většina diváků. Nejvíce se divákům ukázal v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dále hraje v Činoherním klubu v Praze, kde také režíruje. Ondřej Sokol ovšem má úspěchy i na poli režíserství, kdy mezi jeho díla patří Tele Tele, Mr. GS a i několik dílu Ordinace v růžové zahradě.

Marian Čurko:

Má ukončenou VŠMU v Bratislavě – odbor filmová režie. Profesionálně se věnuje komponování hudby do reklamních spotů. Zvukovému designu televizních stanic, tv relací. Je autorem znělek, jinglů, apod. (např. Televizní noviny TV Markíza, TV Noviny JOJ a TA3), produkuje hudební design webových stránek a počítačových her, hudebně se spolupodílí na divadelních hrách a věnuje se vytváření hudby pro různé účely.

Daniel Dangl:

Režisér, autor, producent, herec, moderátor. Daniel Dangl je na Slovensku známa osobnost, v minulosti účinkoval v populární komické skečové šou SOS, které byl autorem a průvodcem. Účinkoval v několika filmech, v několika divadelních představeních. Spolupracoval na množství televizních projektech, Superstar, Let´s dance (Star Dance), Silvestr 2007 - 2011 a mnoho dalších. Dnes je hlavní postavou a hlavou improvizační šou Partička, která se po Slovenských zkušenostech stejně teší obľibě i v Čechách.

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku