Novinky

06.10. 2014

Nejlepší komici opět spolu na jednom pódiu

Nejlepší komici opět spolu na jednom pódiu

V úterý 4.11.2014 od 19.00 hod se na prknech Divadla Broadway představí celkem dvanáct českých bavičů v čele s Milošem Knorem a Rudou z Ostravy v benefičním stand-up představení "Komici s.r.o. - Hrají pro dobrou věc". Výtěžek z tohoto představení bude i letos věnován potřebným dětem. "Benefiční představení pořádáme již pátým rokem", prozradil Miloš Knor. "Pokaždé se snažíme vybrané peníze předat konkrétním potřebným dětem. Letos hrajeme pro neziskovku Korunka Luhačovice, která pomáhá rodinám s postiženými dětmi".
Ve dvouhodinovém představení vystoupí Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Josef Polášek, Richard Nedvěd, Karel Hynek, Ester Kočičková, Jakub Žáček, Lumír a Jana Tučkovi, Petr Vydra, En.Dru a Nasty.

30.09. 2014

Výstava Slané ženy 2014 v Divadle Broadway

Rádi bychom vás pozvali na jedinečnou výstavu fotografií z Kalendáře Slané ženy 2014. Divadlo Broadway se stalo partnerem tohoto charitativního projektu a proto výstavu slavnostně zahájili naši umělci v čele s Kateřinou Brožovou a ředitelkou celého projektu Mgr. Markétou Jansovou. Více o výstavě i charitativním projektu Slané ženy 2014 se dočtete v tiskové zprávě. Fotografie najdete ve fotogalerii. Výstava potrvá do poloviny listopadu.

15.09. 2014

Slavnostní zahájení divadelní sezóny v Aquaparku se posouvá na říjen

Rádi bychom oslavili slavnostní zahájení divadelní sezóny s Hudebním Divadlem Karlín. Proto jsme se rozhodli celou akci posunout na říjen. Včas vás budeme informovat o termínu akce. Děkuji za pochopení.

11.09. 2014

Den pro dětské centrum Paprsek

Den pro dětské centrum Paprsek

Jménem Divadla Broadway bych vás ráda pozvala příští sobotu 20.9. na charitativní akci pro dětské centrum Paprsek.
Můžete si s námi užít příjemný den se spoustou her a zábava nejen pro vaše děti.
Od 13:00hod vystoupí umělci z muzikálu Adam a Eva.
Podrobnosti celé akce najdete na pozvánce.

10.09. 2014

Zahájení divadelní sezóny

Pojďte s námi oslavit zahájení divadelní sezóny do Aguaparku v Čestlicích. Akce se koná v úterý 16.9. od 14:00hod. Máte jedinečnou příležitost, strávit odpoledne s umělci z vašich oblíbených muzikálů.Připravili jsme spoustu atrakcí a soutěží.Těšíme se na vás, vaše Divadlo Broadway.

08.09. 2014

Plavci

Plavci

Honza Vančura, Irena Budweiserová a skupina Plavci Vás srdečně zvou na jedinečný koncert konaný k příležitosti 50. výročí existence kapely.
Narozeninový koncert se uskuteční 11. listopadu 2014 na prknech Divadla Broadway od 19:00 hod. V rámci oslav se můžete těšit na bohatý program, složený z tradičního repertoáru i zcela nových písniček, které Plavci připravili a právě vydávají na svém novém albu.

Účinkující: Jan Vančura , Irena Budweiserová, Mário Bihári, Jakub Racek, Lukáš Pelc a HOSTÉ.

08.09. 2014

zrušená představení Mata Hari

"Vážení diváci, velice se Vám tímto omlouváme za zrušená představení Mata Hari ve dnech 21.9., 25.9., 28.9. Vámi zakoupené vstupenky Vám budou vyměněny na jiný termín nebo Vám bude vráceno vstupné v plné výši (vše v místě zakoupení vstupenek). Děkujeme za pochopení."

04.09. 2014

Kleopatra v kamenolomu

28.srpna se představila Kleopatra se svojí koncertní verzí v Pezinoku.Celé představení dokreslovaly nádherné živé kulisy kamenolomu, ve kterém se tato ojedinělá akce konala. Ohlas na představení byl obrovský a doprovázel ho bouřlivý applause. Nahlédněte prosím do fotogalerie a posuďte sami.

24.08. 2014

Kleopatra bude mít nádherné kostýmy.

V pátek 21.8. proběhla první kostýmová zkouška k znovuobnovené premiéře muzikálu Kleopatra. Návrhy kostýmů jsou opět z dílny návrháře Romana Šolce. Posuďte sami, jak to bude umělcům a hlavně Kleopatře, slušet. Kamila Nývltová se nechala dokonce podle vzoru Kleopatry i ostříhat a moc jí to sluší. Fotky naleznete ve fotogalerii.

na konec >><< na začátek
< předchozí | ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | další >

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku