Novinky

06.01. 2015

Zrušená představení muzikálu Kleopatra

"Vážení diváci, velice se Vám tímto omlouváme za zrušená představení muzikálu Kleopatra ve dnech 15.1., 18.1., 1.5., 8.5.. Vámi zakoupené vstupenky Vám budou vyměněny na jiný termín nebo Vám bude vráceno vstupné v plné výši (vše v místě zakoupení vstupenek). Děkujeme za pochopení."

20.12. 2014

Partička opět na Broadwayi

Na příští rok jsme pro Vás připravili dvě speciální divadelní představení Vaší oblíbené Partičky. Tentokrát s podtitulem Valentínská a Čarodějnická.Těšit se můžete na užásnou zábavu v termínech 9.2. a 26.4. od 17.30 hod. Lístky jsou v prodeji již nyní.

20.12. 2014

Tři mušketýři se vrací

Tři mušketýři se vrací

Tři mušketýři se opět pro velký zájem vrací! Připravili jsme pro Vás od 22.ledna 2015 sérii 12. představení oblíbeného muzikálu Tři mušketýři. Nově se Vám v roli D´Artagnana představí Jan Kopečný. Těšit se můžete opět na Josefa Vojtka, Petra Koláře, Mariana Vojtka, Radku Fišarovou, Lindu Finkovou a na spoustu dalších oblíbených umělců. Neváhejte a vstupenky si rezervujte již dnes. Mušketýrský příběh opět ožívá v Divadle Broadway.

02.12. 2014

Vánoční zázrak aneb "sliby se maj plnit o Vánocích"

Vánoce, ta pravá chvíle pro zázrak? Pojďme a zkusme zase věřit na Ježíška a na to, že v každém z nás je víc síly, než nám připadá. Pojďte s námi věřit na zázrak... Jsme moc rádi, že muzikál Vánoční zázrak aneb "Sliby se maj plnit o Vánocích" pro mnohé z Vás patří k předvánoční atmosféře. Tento krásný příběh letos vstupuje v Divadle Broadway do čtvrté sezony. Vánoční titul s písněmi Janka Ledeckého s libretem Jana Potměšila a v režii Radka Balaše se představí v osmi exkluzivních reprízách. V hlavních rolích se můžete těšit na Lindu Rybovou v roli Veroniky, Martina Trnavského v roli Marka, Martina Dejdara v roli nezodpovědného a nepraktického strýčka Páji, Lubu Skořepovou v roli laskavé a milující babičky, Petra Štěpánka v roli dědečka a profesora hematologie, Filipa Antonia v roli malého Tomáše, spoustu dalších herců.

26.11. 2014

Divadlo Broadway vypisuje KONKURZ na dětské role do nově připravovaného muzikálu MÝDLOVÝ PRINC Režie Radek Balaš

  • Konkurz se vypisuje na 2 dětské role (dívka, chlapec).
  • Hledáme děvčata a chlapce s věkovým rozpětím 8 - 12 let.
  • Režisér inscenace vyžaduje výraznou hereckou i pěveckou schopnost; u děvčat je požadován také výrazný pohybový talent.

Co se prezentace na castingu týče, kritéria jsou nastavena takto:

  • interpretace požadované písně; pro děvčata i chlapce stejná píseň „I já byl dítě“ (možnost výběru ze dvou tónin)
  • interpretace požadovaného textu ze scénáře (pro děvčata je připraven text Kláry; pro chlapce text Michaela)

Požadované písně a texty:
I já byl dítě
I já byl dítě text
I já byl dítě zaklad_E
I já byl dítě základ_D
Požadovaný text pro roli Kláry a Michaela

Konkurz proběhne 13. 12. od 9:00 hod. do 12:00 hod. v prostorách Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.

Přihlášení: e-mailem na adresu nyklova@kleopatra-muzikal.cz

21.11. 2014

Mýdlový princ, přátelské setkání umělců .

Včera proběhla tisková konference s umělci, kteří budou účinkovat v nově připravované muzikálové komedii Mýdlový princ. Premiéru pro Vás připravujeme na 12.3. 2015. V hlavních rolích se Vám představí Martin Dejdar, Sagvan Tofi, Tereza Kostková, Jitka Schneiderová, Ivana Jirešová, Olga Lounová, Petr Štěpánek, Vlastimil Zavřel, Jaroslava Obermaierová, Jana Sýnková, Josef Vojtek, Josef Vágner, Václav Kopta, Aleš Háma a mnoho dalších vynikajících umělců. Režisérem této muzikálové komedie a autorem libreta je Radek Balaš. Fotky z prvního setkání naleznete ve fotogalerii.

31.10. 2014

Konkurz na role do muzikálové komedie Mýdlový princ

Divadlo Broadway pro vás připravuje novou muzikálovou komedii Mýdlový princ. Premiéra bude 10.3.2015. a už teď se na její realizaci pilně pracuje. V pondělí proběhlo první kolo konkurzu, kterého se zúčastnilo přes 150 uchazečů. Konkurzu se zúčastnili i vám, dobře známé osobnosti z našeho divadla. Z nich bylo porotou, ve které usedli Václav a Jan Neckářovi, Radek Balaš,režisér a Oldřich Lichtenberg,producent Divadla Broadway, vybráno 25 uchazečů, kteří postoupili do druhého kola. To proběhne do měsíce opět v Divadle Broadway. Nahlédněte prosím do fotogalerie, kam jsme vám přidali fotky z konkurzu.

23.10. 2014

Znovuobnovená premiéra muzikálu Kleopatra.

Text: Včera, 23.10.2014 proběhla znovuobnovená premiéra muzikálu Kleopatra. V hlavních rolích se divákům představili Kamila Nývltová, Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Linda Finková, Lešek Semelka, Jan Kuželka, Josef Vágner, Alžbeta Bartošová a další. Všichni si představení náramně užili a sklidili od diváků bouřlivý potlesk. Nahlédněte do fotogalerie a přijďte se k nám na představení podívat.Těšíme se na vás.

06.10. 2014

Konkurz MÝDLOVÝ PRINC

Divadlo Broadway vypisuje
1. kolo KONKURZU
do nově připravovaného muzikálu

MÝDLOVÝ PRINC
Režie
Radek Balaš

- Konkurz se vypisuje na 6 mužských a 5 ženských rolí s věkovým rozpětím 18 - 40 let.
- Režisér inscenace bude vybírat herce jednak podle typologie dramatických postav obsažených ve scénáři, ale také podle jevištní a hlasové prezentace osobností, které se castingu zúčastní. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o původní dílo, je možné některou z postav upravit či dopsat, pokud se na konkurzu objeví osobnost, která takovou možnost inspiruje.
- Co se prezentace na castingu týče, kritéria jsou nastavena takto:
- Pomalou píseň zazpívat s vysokou mírou autenticity a s emotivní naléhavostí.
- Rychlou píseň si připravit jako samostatné jevištní číslo (fantazii se meze nekladou).


Požadované písně jsou k dispozici ke stažení na www.divadlo-broadway.cz.
Na konkurzu bude všem zúčastněným k dispozici korepetitor.


Písně pro ženské role:
Já dovedu lhát
Nechci být ta druhá

Písně pro mužské role:
I já byl dítě
Chci tě líbat


Demo
Nechci být ta druhá - demo klavírní doprovod
Chci tě líbat - demo
I já byl dítě - demo
Já dovedu lhát - demo

TEXTY K PÍSNÍM
Já dovedu lhát
Nechci být ta druhá
I já byl dítě
Chci tě líbat


Konkurz proběhne 27. 10. od 10:00 hod. v prostorách Divadla Broadway,
Na Příkopě 31, Praha 1.

Přihlášení: e-mailem na adresu nyklova@kleopatra-muzikal.cz

na konec >><< na začátek
< předchozí | ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | další >

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku