Novinky

27.05. 2015

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

V úterý proběhl slavnostni křest CD Mýdlový princ který byl spojený s autogramiádou. Pokud jste tuto skvělou akci nestihli, máte jedinečnou možnost nahlédnout do fotogalerie.

14.05. 2015

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

Křest CD Mýdlový princ spojený s autogramiádou se koná 26. 5. od 14:00 v OC PALLADIUM. Kmotry CD budou bratři Neckářové. Dále se můžete těšit na Karla Gotta, Petra Jandu, Sagvana Tofiho, Martu Jandovou, Janka Ledeckého, Petra Koláře, Davida Deyla a také na umělce z muzikálu Mýdlový princ, Ivanu Jirešovou, Vlastimila Zavřela, Michala Kavalčíka, Petra Kutheila a další.
Přijďte společně s námi pokřtít toto unikátní CD. Budete mít možnost strávit příjemné odpoledne a také vyhrát lístky na představení muzikálu Mýdlový princ. Moc se na Vás těšíme.

27.04. 2015

KULTURNÍ TIP

Připomenutí konce války na Praze 10: výstava, koncerty a vojenský tábor na Kubáni

Umělecká vystoupení, ale i plně funkční tábor s vojáky v uniformách a vojenskou technikou. Tak budou podle úřadu desáté městské části vypadat oslavy 70. výročí konce 2. světové války. V rámci slavností dojde i na setkání s pamětníky. „Srdečně zvu všechny občany nejen Prahy 10, abychom si společně připomněli památku všech obětí a setkali se s těmi, kteří nelehkou dobu prožili a jsou stále mezi námi,“ uvedla starostka Prahy 10 Radmila Kleslová.
Oslavy odstartují 5. května na Gutovce v 11 hodin dopoledne, kdy zde bude odhalena výstava k 70. výročí osvobození Československa. Poté se přesunou na Kubánské náměstí, kde bude program začínat ve 13 hodin. „Plánujeme pásma vystoupení dětí ze základních a mateřských škol a kulturní program,“ prozradila starostka. Lidé se mohou těšit na vystoupení O.V.J. Dixielandu, písně Jaroslava Ježka, Greenhornů a Jana Vyčítala. Doprovodný program bude zahrnovat dílny pro děti a cukrovou vatu zdarma.

Oslavy budou pokračovat 8. a 9. května na Kubánském náměstí, kde se na dva dny usadí „ruská armáda“. Na své si tu přijdou zejména nadšenci do vojenské techniky, ale i dobového vojenského vybavení a uniforem. Devátého dubna navíc od 17:00 začíná v Kulturním domě Barikádníků Květinový ples seniorů, v rámci kterého proběhne i setkání s pamětníky 2. světové války.

10.04. 2015

POVELIKONOČNÍ KLÁNÍ U SLEPIČEK

POVELIKONOČNÍ KLÁNÍ U SLEPIČEK

Jako každý rok i letos jsme se utkali v přátelském souboji s Divadlem Karlín. Soutěžilo se o nejlepší velikonoční pochoutku a také v minigolfu. Toto klání dopadlo nezozhodně. Divadlo Broadway vyhrálo v soutěži o velikoonoční pochoutku a Karlín zase v minigolfu. Ve fotogalerii máte možnost zhlédnout, jak celé klání probíhalo.

06.04. 2015

Velikonoce v Divadle Broadway

Velikonoce v Divadle Broadway

Umělci z muzikálu Mýdlový princ oslavili Velikonoce s dětmi z dětských domovů z cele České republiky. Do divadla se sjelo na 250 dětí, které nejen zhlédly představení ale také měly možnost nahlédnout do zákulisí a na závěr se s umělci vyfotit na památku.

03.04. 2015

AUTOGRAMIÁDA VÁCLAVA A JANA NECKÁŘOVÝCH

AUTOGRAMIÁDA VÁCLAVA A JANA NECKÁŘOVÝCH

Včera se v Divadle Broadway konala autogramiáda Václava a Jana Neckářových. Zájem o autogramiádu byl obrovský o čemž svědčí fotografie sourozenců Neckářových v obležení svých fanoušků. Pan Václav Neckář chodí na představení velmi často a sleduje bedlivým okem profesionála výkony všech umělců. Při závěrečné děkovačce pozval Sagvan Tofi oba bratry Neckáře na jeviště aby jim spolu s diváky vzdali hold a poděkovali za jejich nezapomenutelné a nádherné písničky, které si díky muzikálu Mýdlový princ mohou užívat návštěvníci Divadla Broadway každý týden. Nahlédněte do fotogalerie, kam jsme Vám přidali fotografie.

--

30.03. 2015

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY DIVADLA

Na Velikonoční pondělí 6.4. bude zavřené divadlo i pokladna. Děkujeme za pochopení.

24.03. 2015

AUTOGRAMIÁDA BRATRŮ NECKÁŘOVÝCH

AUTOGRAMIÁDA BRATRŮ NECKÁŘOVÝCH

Pro všechny návštěvníky, kteří si zakoupili lístky na přestavení Mýdlový princ na čtvrtek 2.dubna, bude uspořádána autogramiáda bratrů Neckářových v prostorách foyer Divadla Broadway od 19:30.

13.03. 2015

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA MÝDLOVÉHO PRINCE

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA MÝDLOVÉHO PRINCE

Ve čtvrtek 12.3. jsme uvedli slavnostní premiéru hudební komedie Mýdlový princ. V hlavních rolích se představili Martin Dejdar, Jitka Schneiderová, Ivana Jirešová, Aleš Háma, Olga Lounová, Jana Synková, Vlastimil Zavřel, Jaromír Nosek, Michal Kavalčík a další. Premiéra měla obrovský úspěch a diváci ho ocenili poteskem ve stoje, což je ta největší pochvala. Dvojí úspěch sklidil Martin Dejdar, který zároveň oslavil své kulaté narozeniny. Jako dárek dostal od divadla dort a všichni diváci mu společně pogratulovali písní. Nahlédněte na stránky Mýdlového prince do fotogalerie a staňte se na chvíli diváky na premiéře.

17.02. 2015

MUZIKÁL HAMLET- the rock opera

MUZIKÁL HAMLET- the rock opera

Vzhledem k obrovskému zájmu z řad diváků o muzikál HAMLET - the rock opera, jsme se rozhodli vaše přání vyplnit. Od ledna 2016 opět ožije příběh o lásce, nenávisti, zradě a tragickém konci dánského královského rodu. Lístky jsou již v prodeji.

Klíč Králů - kostým - Petr Kolář

Klíč Králů - kostým - Petr Kolář

Fan club

DB na Facebooku