Novinky

09.06. 2015

MÝDLOVÝ PRINC OČIMA SENIORŮ

MÝDLOVÝ PRINC OČIMA SENIORŮ

V Divadle Broadway právě probíhá prodejní výstava fotografií umělců z muzikálu Mýdlový princ. Tyto fotografie nafotili amatérští fotografové z nadace Veselý senior, jejiž patronkou je Tereza Kostková. Vznikly tak naprosto unikátní fotografie které máte možnost nejen zhlédnout v prostorách foyer Divadla Brodway ale také si je zakoupit a podpořit nadaci Veselý senior.
Na tomto projektu se podíleli Martin Dejdar, Tereza Kostková, Ivana Jirešová, Jana Synková, Aleš Háma, Olga Lounová a Michal Kavalčík.
Podrobnosti naleznete na stránkách Veselý senior.
kubitova@veselysenior.cz,
tel.:739 261 112
www.veselysenior.cz

08.06. 2015

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY DIVADLA BROADWAY

28.6.2015 - 26.7.2015 ZAVŘENO
Objednávky na tel: 225 113 310, mobil: 603 319 881
27.7.2015 - 23.8.2015 OTEVŘENO
pondělí -pátek
10:00 - 17:00
sobota-neděle ZAVŘENO
Od 24.8. 2015 pokladna otevřena již normálně.

03.06. 2015

Letní GALAvečer tanečníků a choreografů Národního divadla 1. a 3. července 2015 v Divadle Broadway

Humor i nadsázka, krátké příběhy ze života, zajímavé výtvarné zpracování a především skvělé pohyby s vynikající technikou špičkových tanečníků. Tak by se dal charakterizovat večer, který si pro vás připravili talentovaní choreografové , členové baletu Národního divadla. Myšlenka představení choreografického ateliéru ND žije již celých 10 let a za tu dobu si večer choreografů získal přízeň publika i ocenění z řad kritiky. Letošní léto můžete poprvé a naposled shlédnout jedinečné galapředstavení v divadle Broadway. Večer bude složený, jak z úspěšných čísel tohoto ročníku, tak toho nejlepšího z předchozích let a přijedou také hosté z brněnského baletu ND. Během večera vystoupí sólisté baletu ND: Zuzana Šimáková, Viktor Konvalinka, Andrea Kramešová, Ondřej Vinklát, Giovanni Rotolo a další.

https://www.facebook.com/galavecerchoreografuND

Summer Galaconcert of dancers and choreographers from The National Theater in Prague

Humour, exaggeration, short lifestories, interesting artistic concept and specialy perfect movements of a great professional top dancers . This is a short characteristic of the evening which choreographers and members of The National Theater in Prague arranged for you . The idea of this choreographic atelier ND lives already 10 years and during this period ingratiate oneself with audience and achieve a respect from a critics. This summer you can watch this exceptional show for the first time in Theater Broadway . The evening will be composed from this year choreographies and some of the best pieces from last years , plus we have a special guests fom Brno company. The soloist from Ballet ND - Zuzana Šimáková , Viktor Konvalinka , Andrea Kramešová, Ondřej Vinklát , Giovanni Rotolo and many others is looking for your visit.

https://www.facebook.com/galavecerchoreografuND

27.05. 2015

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

V úterý proběhl slavnostni křest CD Mýdlový princ který byl spojený s autogramiádou. Pokud jste tuto skvělou akci nestihli, máte jedinečnou možnost nahlédnout do fotogalerie.

14.05. 2015

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

KŘEST CD MÝDLOVÝ PRINC 26.5. od 14:00 v OC PALLADIUM

Křest CD Mýdlový princ spojený s autogramiádou se koná 26. 5. od 14:00 v OC PALLADIUM. Kmotry CD budou bratři Neckářové. Dále se můžete těšit na Karla Gotta, Petra Jandu, Sagvana Tofiho, Martu Jandovou, Janka Ledeckého, Petra Koláře, Davida Deyla a také na umělce z muzikálu Mýdlový princ, Ivanu Jirešovou, Vlastimila Zavřela, Michala Kavalčíka, Petra Kutheila a další.
Přijďte společně s námi pokřtít toto unikátní CD. Budete mít možnost strávit příjemné odpoledne a také vyhrát lístky na představení muzikálu Mýdlový princ. Moc se na Vás těšíme.

27.04. 2015

KULTURNÍ TIP

Připomenutí konce války na Praze 10: výstava, koncerty a vojenský tábor na Kubáni

Umělecká vystoupení, ale i plně funkční tábor s vojáky v uniformách a vojenskou technikou. Tak budou podle úřadu desáté městské části vypadat oslavy 70. výročí konce 2. světové války. V rámci slavností dojde i na setkání s pamětníky. „Srdečně zvu všechny občany nejen Prahy 10, abychom si společně připomněli památku všech obětí a setkali se s těmi, kteří nelehkou dobu prožili a jsou stále mezi námi,“ uvedla starostka Prahy 10 Radmila Kleslová.
Oslavy odstartují 5. května na Gutovce v 11 hodin dopoledne, kdy zde bude odhalena výstava k 70. výročí osvobození Československa. Poté se přesunou na Kubánské náměstí, kde bude program začínat ve 13 hodin. „Plánujeme pásma vystoupení dětí ze základních a mateřských škol a kulturní program,“ prozradila starostka. Lidé se mohou těšit na vystoupení O.V.J. Dixielandu, písně Jaroslava Ježka, Greenhornů a Jana Vyčítala. Doprovodný program bude zahrnovat dílny pro děti a cukrovou vatu zdarma.

Oslavy budou pokračovat 8. a 9. května na Kubánském náměstí, kde se na dva dny usadí „ruská armáda“. Na své si tu přijdou zejména nadšenci do vojenské techniky, ale i dobového vojenského vybavení a uniforem. Devátého dubna navíc od 17:00 začíná v Kulturním domě Barikádníků Květinový ples seniorů, v rámci kterého proběhne i setkání s pamětníky 2. světové války.

10.04. 2015

POVELIKONOČNÍ KLÁNÍ U SLEPIČEK

POVELIKONOČNÍ KLÁNÍ U SLEPIČEK

Jako každý rok i letos jsme se utkali v přátelském souboji s Divadlem Karlín. Soutěžilo se o nejlepší velikonoční pochoutku a také v minigolfu. Toto klání dopadlo nezozhodně. Divadlo Broadway vyhrálo v soutěži o velikoonoční pochoutku a Karlín zase v minigolfu. Ve fotogalerii máte možnost zhlédnout, jak celé klání probíhalo.

06.04. 2015

Velikonoce v Divadle Broadway

Velikonoce v Divadle Broadway

Umělci z muzikálu Mýdlový princ oslavili Velikonoce s dětmi z dětských domovů z cele České republiky. Do divadla se sjelo na 250 dětí, které nejen zhlédly představení ale také měly možnost nahlédnout do zákulisí a na závěr se s umělci vyfotit na památku.

03.04. 2015

AUTOGRAMIÁDA VÁCLAVA A JANA NECKÁŘOVÝCH

AUTOGRAMIÁDA VÁCLAVA A JANA NECKÁŘOVÝCH

Včera se v Divadle Broadway konala autogramiáda Václava a Jana Neckářových. Zájem o autogramiádu byl obrovský o čemž svědčí fotografie sourozenců Neckářových v obležení svých fanoušků. Pan Václav Neckář chodí na představení velmi často a sleduje bedlivým okem profesionála výkony všech umělců. Při závěrečné děkovačce pozval Sagvan Tofi oba bratry Neckáře na jeviště aby jim spolu s diváky vzdali hold a poděkovali za jejich nezapomenutelné a nádherné písničky, které si díky muzikálu Mýdlový princ mohou užívat návštěvníci Divadla Broadway každý týden. Nahlédněte do fotogalerie, kam jsme Vám přidali fotografie.

--

30.03. 2015

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY DIVADLA

Na Velikonoční pondělí 6.4. bude zavřené divadlo i pokladna. Děkujeme za pochopení.

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku