Novinky

30.09. 2015

ANGELIKA - KONKURZ

Divadlo Broadway vyhlašuje konkurz na obsazení taneční pánské a dámské company do obnoveného muzikálu Angelika v režii Libora Vaculíka.
Konkurz se koná 26.10. 2015 od 10:00 hodin v prostorech Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu nyklova@kleopatra-muzikal.cz nejpozději do 25.10. 2015, 10:00 hod.

24.09. 2015

MÝDLOVÝ PRINC POSNÍDAL S NOVOU

MÝDLOVÝ PRINC POSNÍDAL S NOVOU

Jak jsme vás dříve informovali, včera 23.9. k nám do divadla zavítala Snídaně s Novou. Od šesté hodiny ranní se zpívalo, tancovalo a divadlem se linul smích. To jak umělci i pan režisér vzpomínali na období zkoušení muzikálu, na různé komické situace ale i na to špatné, co už se dávno zapomnělo. Každý na sebe něco prozradil a ostatní se velmi rádi přidali. Třeba hned v úvodu se přiznal Sagvan Tofi, že příjmul hlavní roli aniž by si přečetl scénář. Teprve na zkouškách zjistil, jak je jeho role náročná. Pro vás kteří jste pořad neviděli, přidaváme fotografie do galerie.

19.09. 2015

SLAVNOSTNÍ 50. PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

SLAVNOSTNÍ 50. PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

Včera 18.9. jsme oslavili 50. představení muzikálu Mýdlový princ. Od začátku bylo představení naprosto vyjímečné. Herci měli pro tentokrát volnou ruku a nemuseli se držet scénáře a začala opravdová show. Na podiu se potkali hned všichni představitelé role Martina, takže diváci měli možnost spatřit Martina Dejdara, Sagvana Tofiho i Martina Písaříka. Vzniklo obrovské množství komických situací, které si užívali nejen diváci ale spolu s nimi i umělci. Přidali jsme vám fotky do galerie.

16.09. 2015

MÝDLOVÝ PRINC POSNÍDÁ S NOVOU

Ve středu 23.9. se bude od 6:00 vysílat Snídaně s Novou z Divadla Broadway a vy se určitě dívejte. Budete mít možnost nahlédnout do zákulisí muzikálu Mýdlový princ, prostřednictvým samotných herců, pana režiséra i pana producenta. Zazní krásné písničky Václava Neckáře a vtipnými historkami vás pobaví Martin Dejdar, Sagvan Tofi, Tereza Kostková, Ivana Jirešová, Martin Písařík, Jaroslava Obermaierová a spousta dalších předních umělců. Určitě si přivstaňte, bude to stát za to.

07.09. 2015

DOBRÝ VEČER QUINTET 9.3.2016

DOBRÝ VEČER QUINTET 9.3.2016

DVQ vznikl v roce 1986. Tento soubor byl sestaven speciálně pro festival Vokalíza´86. DVQ je a´cappella, což je ryze vokální soubor, který účinkuje bez použití hudebních nástrojů. Repertoár DVQ se skládá z velmi rozdílných hudebních žánrů: gospel, jazz, vážná hudba, pop, kabaret... V průběhu 30ti let svého trvání se složení souboru proměňovalo. Mezi členy DVQ lze nalézt taková jména jako: Tomáš Trapl, Iveta Dufková, Zbyšek Pantůček, Jindra Fritsch a mnoho dalších. Momentálně se sestava ustálila a stále aktivně funguje. DVQ spolupracuje s rozhlasem a televizí při natáčení různých spotů a reklam. Bývá také hostem různých zábavných televizních a rozhlasových pořadů, kde vystupuje po boku významných českých hvězd, jako je Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá a další.V březnu DVQ oslaví 30 let.

30.08. 2015

KLEOPATRA SE LOUČÍ

KLEOPATRA SE LOUČÍ

Připravili jsme pro vás v nadcházejicí divadelní sezoně posledních 10 představení úspěšného muzikálu Kleopatra. Máte jedinečnou šanci prožít legendární příběh okouzlujicí Kleopatry, plný nádherných melodií Michala Davida a užasných dobových kostýmů. Tak neváhejte a přijděte k nám do divadla.

27.08. 2015

MÝDLOVÝ PRINC OSLAVÍ 50. PŘEDSTAVENÍ

MÝDLOVÝ PRINC OSLAVÍ 50. PŘEDSTAVENÍ

Pojďte s námi oslavit již 50. představení muzikálu Mýdlový princ. Připravujeme pro vás naprosto vyjímečné představení se spoustou překvapení. To vše již 18.9. od 18:00hod.

28.06. 2015

Letní GALAvečer tanečníků a choreografů Národního divadla 1. a 3. července 2015 v Divadle Broadway

Humor i nadsázka, krátké příběhy ze života, zajímavé výtvarné zpracování a především skvělé pohyby s vynikající technikou špičkových tanečníků. Tak by se dal charakterizovat večer, který si pro vás připravili talentovaní choreografové , členové baletu Národního divadla. Myšlenka představení choreografického ateliéru ND žije již celých 10 let a za tu dobu si večer choreografů získal přízeň publika i ocenění z řad kritiky. Letošní léto můžete poprvé a naposled shlédnout jedinečné galapředstavení v divadle Broadway. Večer bude složený, jak z úspěšných čísel tohoto ročníku, tak toho nejlepšího z předchozích let a přijedou také hosté z brněnského baletu ND. Během večera vystoupí sólisté baletu ND: Zuzana Šimáková, Viktor Konvalinka, Andrea Kramešová, Ondřej Vinklát, Giovanni Rotolo a další.

https://www.facebook.com/galavecerchoreografuND

Summer Galaconcert of dancers and choreographers from The National Theater in Prague

Humour, exaggeration, short lifestories, interesting artistic concept and specialy perfect movements of a great professional top dancers . This is a short characteristic of the evening which choreographers and members of The National Theater in Prague arranged for you . The idea of this choreographic atelier ND lives already 10 years and during this period ingratiate oneself with audience and achieve a respect from a critics. This summer you can watch this exceptional show for the first time in Theater Broadway . The evening will be composed from this year choreographies and some of the best pieces from last years , plus we have a special guests fom Brno company. The soloist from Ballet ND - Zuzana Šimáková , Viktor Konvalinka , Andrea Kramešová, Ondřej Vinklát , Giovanni Rotolo and many others is looking for your visit.

[A https://www.facebook.com/galavecerchoreografuND//www.facebook.com/galavecerchoreografuND]

12.06. 2015

50 ODSTÍNŮ ŠEDI – KONKURZ

Divadlo Broadway vypisuje konkurz na hlavní a vedlejší role (mužské i ženské) do nově připravované hudební parodie na slavný světový bestseller 50 odstínů šedi.
Konkurz se uskuteční dne 22. 6. 2015 od 10:00 hodin v Divadle Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.

Požadavky:
- Minimální věk 18 let.
- Příprava 2 písní dle vlastního výběru.
- Hudební podklady k písním s sebou na CD.

Přihlášení:
- e-mailem na adresu nyklova@kleopatra-muzikal.cz

http://50shadesthemusical.com/media/music/
https://www.youtube.com/watch?v=yRiUDhI8P5A

09.06. 2015

MÝDLOVÝ PRINC OČIMA SENIORŮ

MÝDLOVÝ PRINC OČIMA SENIORŮ

V Divadle Broadway právě probíhá prodejní výstava fotografií umělců z muzikálu Mýdlový princ. Tyto fotografie nafotili amatérští fotografové z nadace Veselý senior, jejiž patronkou je Tereza Kostková. Vznikly tak naprosto unikátní fotografie které máte možnost nejen zhlédnout v prostorách foyer Divadla Brodway ale také si je zakoupit a podpořit nadaci Veselý senior.
Na tomto projektu se podíleli Martin Dejdar, Tereza Kostková, Ivana Jirešová, Jana Synková, Aleš Háma, Olga Lounová a Michal Kavalčík.
Podrobnosti naleznete na stránkách Veselý senior.
kubitova@veselysenior.cz,
tel.:739 261 112
www.veselysenior.cz

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku