Novinky

31.12. 2015

SILVESTROVSKÉ PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

SILVESTROVSKÉ PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

Silvestr je jediný den v roce, kdy je umělcům dovoleno nedržet se scénáře a hrát si představení po svém. Letos tomu nebylo jinak a tak vzniklo unikátní představení muzikálu Mýdlový princ, plné vtipných scének a situací, které se již nikdy nebude opakovat. Vám všem, kteří jste s námi Silvestr neoslavili, přejeme všechno nejlepší v novém roce a těšíme se na vás.

23.12. 2015

Tradiční Vánoční večírek Divadla BROADWAY

Tradiční Vánoční večírek Divadla BROADWAY

22. 12. proběhl U Slepiček, tradiční Vánoční večírek Divadla BROADWAY. Sešlo se neuvěřitelné množství umělců, kteří přišli oslavit úspěšný rok 2015. Velkou část tvořili umělci z muzikálu Mýdlový princ a také z muzikálu Angelika, který bude mít 18. února obnovenou premiéru. Jako každý rok i letos, si pan producent Oldřich Lichtenberg připravil pro své přátelé, vánoční výslužku v podobě vlastnoručně uloveného kapra a Vánočku. Přidali jsme vám fotografie do galerie.

15.12. 2015

ANGELIKA A MÝDLOVÝ PRINC V MOTOLE

ANGELIKA A MÝDLOVÝ PRINC V MOTOLE

Jako každý rok, i letos navštívili umělci z Divadla Broadway nemocné děti v Motole. Krásné písničky z muzikálu Mýdlový princ zazpívali Sagvan Tofi, Veronika Stýblová a Michal Kavalčík. Kamila Nývltová a Marian Vojtko vystoupili dokonce v krásných historických kostýmech z muzikálu Angelika, na který se mohou diváci přijít podívat do Divadla Broadway, již od 19. února. Umělci dětem nejenom zazpívali, ale také pro ně přivezli, spoustu dárků a sladkostí. Fotografie naleznete v galerii.

04.12. 2015

TISKOVÁ KONFERENCE K MUZIKÁLU ANGELIKA 3.12.

TISKOVÁ KONFERENCE K MUZIKÁLU ANGELIKA 3.12.

Ve čtvrtek 3.12.2015 proběhla v překrásných prostorách Francouzské restaurace ART NOUVEAU v Obecním domě, tisková konference k muzikálu Angelika.
Úvodního slova se zhostili, autor hudby Michal David, producent Oldřich Lichtenberg a režisér Libor Vaculík. Ti představili také umělce, kteří už v muzikálu Angelika hráli ale i ty, pro které bude účinkování v Angelice premiérou.
Divadlo Broadway připravuje na 18. února 2016 nejočekávanější návrat muzikálu Angelika - dle námětu historického románu Angelika od Anne Golon. Podmanivá hudba k muzikálu je z dílny úspěšného českého skladatele a zpěváka Michala Davida.
Producenti projektu Oldřich Lichtenberg a Michal David opět zvolili osvědčený tvůrčí tým, jako jsou libretista Lou Fanánek Hagen, režisérem projektu je dle režijní koncepce Jozefa Bednárika: Libor Vaculík, který je zároveň choreografem. Autorem scénografie je Šimon Caban. Nádherné kostýmy jsou z dílny kostýmního návrháře Romana Šolce.
V hlavních rolích se divákům představí oblíbení umělci, jakými bezesporu jsou Josef Vojtek, Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová, Yvetta Blanarovičová, Radka Fišarová, Olga Lounová, Ali Amiri, Vilém Čok, Zdeněk Izer, Aleš Háma, Jan Kopečný, Josef Vágner, Bohouš Josef, Tomáš Trapl, Jakub Wehrenberg a mnoho dalších.
Celý tým zkouší již od pondělí 30. listopadu. Ptáte se proč tak brzy? Všichni totiž chtějí pro své diváky připravit nádherný a nezapomenutelný zážitek.

23.11. 2015

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

Na základě rozhodnutí pana producenta se ruší všechna představení muzikálu Hamlet, včetně veřejných generálek.

23.11. 2015

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA POKLADNĚ DIVADLA BROADWAY V HODNOTĚ NAD 500 Kč, OBDRŽÍTE ZÁROVEŇ POUKÁZKU NA KÁVU V PEKAŘSTVÍ PAUL.

11.11. 2015

FÉNIX 8.12. 19:00 Divadlo Broadway

FÉNIX      8.12. 19:00 Divadlo Broadway

FÉNIX

8.12. 19:00 Divadlo Broadway

Ne nadarmo má tento projekt podnázev Znovuzrození. Myšlenka propojit osobní rozvoj se streetovým uměním vznikla právě v době, kdy bylo více než náročné opět vzlétnout a odrazit se ode dna. Projekt inspirovaný životem každého z tanečníků je o tématech, která jsou možná tabu ve společnosti, ale týkají se každého z nás.
Osobní příběhy, choreografie s ohněm, herecké scény, projekce, několik druhů emocí odehrávajících se přímo na jevišti jsou součástí tanečního večera.
A jak se o nás vyjadřují diváci?
„Byli jste naprosto skvělí! Rozsekali jste mě. TO jsem nečekala. Chvílemi to bylo vtipné, chvílemi smutné, chvílemi jsem měla husí kůži, poté jsem jen koukala či zamačkávala slzu… Ani na moment nešlo polevit z pozornosti a napětí z toho, co bude následovat. Nepopsatelný zážitek. Děkuji za skvělý večer,“ napsala jedna z diváků.

„Opět nepopsatelný zážitek. To, co jste předvedli na jevišti, je prostě neskutečně nádherné, skvělé, luxusní a famózní. Moc Vám všem děkuji za to, že jsem Vás opět mohla vidět :-) A za skvěle strávený čas v divadle. :-) Ještě jednou díky moc a přeji Vám miliony a miliony spokojených diváků :-) Jen tak dál. Mimochodem - kdy máte další představení?“

19.10. 2015

HAMLET OPĚT NA BROADWAYI

HAMLET OPĚT NA BROADWAYI

Úspěšná rocková opera z pera Janka Ledeckého se vrací v lednu na prkna Divadla Broadway pouze v pěti exkluzivních představeních. Poté se tento muzikál přesune do Bratislavy. Neváhejte a přijďte si naposledy vychutnat tento nádherný muzikál. Těšit se můžete na Josefa Vojtka, Janka Ledeckého, Leonu Machálkovou a další skvělé umělce.

13.10. 2015

Konkurz na ženské a mužské pěvecké role do obnoveného muzikálu Angelika.

Divadlo Broadway vypisuje konkurz na ženské a mužské pěvecké role do obnoveného muzikálu Angelika. Konkurz se uskuteční dne 26.10. 2015 v Divadle Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1 od 11:00 hod.

REGISTRACE UCHAZEČŮ v 10:00 hod.

Uchazeči si připraví dvě ČESKÉ skladby (pomalou a rychlou), a základy přinesou s sebou na podepsaném CD.

Přihlášky e-mailem na adresu: nyklova@kleopatra-muzikal.cz

06.10. 2015

KOMICI s.r.o.

KOMICI s.r.o.

Speciální benefiční představení již 3.11.2015 od 19:00.

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku