Novinky

04.12. 2015

TISKOVÁ KONFERENCE K MUZIKÁLU ANGELIKA 3.12.

TISKOVÁ KONFERENCE K MUZIKÁLU ANGELIKA 3.12.

Ve čtvrtek 3.12.2015 proběhla v překrásných prostorách Francouzské restaurace ART NOUVEAU v Obecním domě, tisková konference k muzikálu Angelika.
Úvodního slova se zhostili, autor hudby Michal David, producent Oldřich Lichtenberg a režisér Libor Vaculík. Ti představili také umělce, kteří už v muzikálu Angelika hráli ale i ty, pro které bude účinkování v Angelice premiérou.
Divadlo Broadway připravuje na 18. února 2016 nejočekávanější návrat muzikálu Angelika - dle námětu historického románu Angelika od Anne Golon. Podmanivá hudba k muzikálu je z dílny úspěšného českého skladatele a zpěváka Michala Davida.
Producenti projektu Oldřich Lichtenberg a Michal David opět zvolili osvědčený tvůrčí tým, jako jsou libretista Lou Fanánek Hagen, režisérem projektu je dle režijní koncepce Jozefa Bednárika: Libor Vaculík, který je zároveň choreografem. Autorem scénografie je Šimon Caban. Nádherné kostýmy jsou z dílny kostýmního návrháře Romana Šolce.
V hlavních rolích se divákům představí oblíbení umělci, jakými bezesporu jsou Josef Vojtek, Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová, Yvetta Blanarovičová, Radka Fišarová, Olga Lounová, Ali Amiri, Vilém Čok, Zdeněk Izer, Aleš Háma, Jan Kopečný, Josef Vágner, Bohouš Josef, Tomáš Trapl, Jakub Wehrenberg a mnoho dalších.
Celý tým zkouší již od pondělí 30. listopadu. Ptáte se proč tak brzy? Všichni totiž chtějí pro své diváky připravit nádherný a nezapomenutelný zážitek.

23.11. 2015

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

Na základě rozhodnutí pana producenta se ruší všechna představení muzikálu Hamlet, včetně veřejných generálek.

23.11. 2015

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

Upozornění pro návštěvníky Divadla Broadway

PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA POKLADNĚ DIVADLA BROADWAY V HODNOTĚ NAD 500 Kč, OBDRŽÍTE ZÁROVEŇ POUKÁZKU NA KÁVU V PEKAŘSTVÍ PAUL.

11.11. 2015

FÉNIX 8.12. 19:00 Divadlo Broadway

FÉNIX      8.12. 19:00 Divadlo Broadway

FÉNIX

8.12. 19:00 Divadlo Broadway

Ne nadarmo má tento projekt podnázev Znovuzrození. Myšlenka propojit osobní rozvoj se streetovým uměním vznikla právě v době, kdy bylo více než náročné opět vzlétnout a odrazit se ode dna. Projekt inspirovaný životem každého z tanečníků je o tématech, která jsou možná tabu ve společnosti, ale týkají se každého z nás.
Osobní příběhy, choreografie s ohněm, herecké scény, projekce, několik druhů emocí odehrávajících se přímo na jevišti jsou součástí tanečního večera.
A jak se o nás vyjadřují diváci?
„Byli jste naprosto skvělí! Rozsekali jste mě. TO jsem nečekala. Chvílemi to bylo vtipné, chvílemi smutné, chvílemi jsem měla husí kůži, poté jsem jen koukala či zamačkávala slzu… Ani na moment nešlo polevit z pozornosti a napětí z toho, co bude následovat. Nepopsatelný zážitek. Děkuji za skvělý večer,“ napsala jedna z diváků.

„Opět nepopsatelný zážitek. To, co jste předvedli na jevišti, je prostě neskutečně nádherné, skvělé, luxusní a famózní. Moc Vám všem děkuji za to, že jsem Vás opět mohla vidět :-) A za skvěle strávený čas v divadle. :-) Ještě jednou díky moc a přeji Vám miliony a miliony spokojených diváků :-) Jen tak dál. Mimochodem - kdy máte další představení?“

19.10. 2015

HAMLET OPĚT NA BROADWAYI

HAMLET OPĚT NA BROADWAYI

Úspěšná rocková opera z pera Janka Ledeckého se vrací v lednu na prkna Divadla Broadway pouze v pěti exkluzivních představeních. Poté se tento muzikál přesune do Bratislavy. Neváhejte a přijďte si naposledy vychutnat tento nádherný muzikál. Těšit se můžete na Josefa Vojtka, Janka Ledeckého, Leonu Machálkovou a další skvělé umělce.

13.10. 2015

Konkurz na ženské a mužské pěvecké role do obnoveného muzikálu Angelika.

Divadlo Broadway vypisuje konkurz na ženské a mužské pěvecké role do obnoveného muzikálu Angelika. Konkurz se uskuteční dne 26.10. 2015 v Divadle Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1 od 11:00 hod.

REGISTRACE UCHAZEČŮ v 10:00 hod.

Uchazeči si připraví dvě ČESKÉ skladby (pomalou a rychlou), a základy přinesou s sebou na podepsaném CD.

Přihlášky e-mailem na adresu: nyklova@kleopatra-muzikal.cz

06.10. 2015

KOMICI s.r.o.

KOMICI s.r.o.

Speciální benefiční představení již 3.11.2015 od 19:00.

30.09. 2015

ANGELIKA - KONKURZ

Divadlo Broadway vyhlašuje konkurz na obsazení taneční pánské a dámské company do obnoveného muzikálu Angelika v režii Libora Vaculíka.
Konkurz se koná 26.10. 2015 od 10:00 hodin v prostorech Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu nyklova@kleopatra-muzikal.cz nejpozději do 25.10. 2015, 10:00 hod.

24.09. 2015

MÝDLOVÝ PRINC POSNÍDAL S NOVOU

MÝDLOVÝ PRINC POSNÍDAL S NOVOU

Jak jsme vás dříve informovali, včera 23.9. k nám do divadla zavítala Snídaně s Novou. Od šesté hodiny ranní se zpívalo, tancovalo a divadlem se linul smích. To jak umělci i pan režisér vzpomínali na období zkoušení muzikálu, na různé komické situace ale i na to špatné, co už se dávno zapomnělo. Každý na sebe něco prozradil a ostatní se velmi rádi přidali. Třeba hned v úvodu se přiznal Sagvan Tofi, že příjmul hlavní roli aniž by si přečetl scénář. Teprve na zkouškách zjistil, jak je jeho role náročná. Pro vás kteří jste pořad neviděli, přidaváme fotografie do galerie.

19.09. 2015

SLAVNOSTNÍ 50. PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

SLAVNOSTNÍ 50. PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU MÝDLOVÝ PRINC

Včera 18.9. jsme oslavili 50. představení muzikálu Mýdlový princ. Od začátku bylo představení naprosto vyjímečné. Herci měli pro tentokrát volnou ruku a nemuseli se držet scénáře a začala opravdová show. Na podiu se potkali hned všichni představitelé role Martina, takže diváci měli možnost spatřit Martina Dejdara, Sagvana Tofiho i Martina Písaříka. Vzniklo obrovské množství komických situací, které si užívali nejen diváci ale spolu s nimi i umělci. Přidali jsme vám fotky do galerie.

Tři Mušketýři

Tři Mušketýři

Fan club

DB na Facebooku