Novinky

10.03. 2016

Muzikál Mýdlový princ přivítá již stotisícího diváka

Muzikál Mýdlový princ s hity Václava Neckáře přivítá 14. dubna 2016 již svého stotisícího návštěvníka. Vylosovaný divák obdrží krásnou cenu - zájezd. Zbývající vstupenky na toto slavnostní představení jsou v prodeji na pokladně divadla na telefonu 225 113 311. O muzikál Mýdlový princ je ze strany publika stále obrovský zájem a jednotlivé reprízy jsou vždy vyprodány. Na konci každého představení zažívají herci pokaždé standing ovation a při megamixu tančí celý sál. Všichni, kteří ještě muzikál Mýdlový princ v Divadle Broadway neviděli, jsou srdečně zváni. V prodeji jsou reprízy do konce tohoto roku, včetně silvestrovského představení. Divadlo Broadway se těší na vaši návštěvu.

12.02. 2014

Valentýn

Valentýn

Blíží se nám svátek všech zamilovaných! Přijďte ho s námi oslavit do Divadla Broadway! Každá dívka, slečna, dáma, která navštíví 14. února představení Mata Hari se může těšit na milý dáreček a také něco na zub. Takže pánové, neváhejte! Navštivte nás se svými drahými polovičkami na Valentýna! Těšíme se na Vás!

04.02. 2014

Jiří Langmajer byl nominovaný na cenu THÁLIE

Divadlo Broadway má obrovský důvod k radosti. Na cenu THÁLIE v kategorii mužský jevištní výkon- opereta a muzikál byl nominovaný Jiří Langmajer. A to za roli Maurice Chevaliera v muzikálu Mata Hari. Více si můžete přečíst na stránkách muzikálu Mata Hari.

20.01. 2014

KLEOPATRA - legenda se vrací

KLEOPATRA - legenda se vrací

V hlavních rolích: Kamila Nývltová, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Alžbeta Bartošová, Tomáš Trapl, Linda Finková a mnoho dalších... Od 23. října 2014.

20.01. 2014

Casanova

Také Vás nadchl příběh věhlasného Casanovy? V dubnu 2014 pro Vás máme připravené 3 exkluzivní představení. Navštivte nás 4. a 5. dubna a poodhalte s námi tajemství tohoto legendami opředeného dobyvatele ženských srdcí.

20.01. 2014

Od 17.4. 2014 se můžete těšit na novou muzikálovou komedii ADAM A EVA

Hudba: Bohouš JOSEF
Texty písní: Boris PRALOVSZKÝ
Scénář: Halina PAWLOWSKÁ
režie: Zdeněk ZELENKA

O Stvoření světa (zaplaťpánbůh - povzdychl by si Bůh) nikdo nic přesně neví. Není důvod nevěřit Bibli. Že existoval Ráj, že Bůh si nejprve vymyslel anděle a čerty, že pak pečlivě vymodeloval zemi, dal život vodě i vzduchu a Adama stvořil k obrazu svému, aby mu pak dal družku rafinovaných tvarů - Evu. Příběh respektuje Starý zákon. Vychází však hlavně z jeho principů. To znamená, že nekopíruje zbanalizované představy obláčku, na kterém sedí nudný stařec, neobléká Adama s Evou do kůže a odpustí si i Luciferův ocas. Jde o zábavný muzikál s dynamickou hudbou, který lehounkou formou dává zapravdu těm nejvyšším hodnotám. Je to "moderní", lehce ironická komedie, která má být rozhodně spíš hravě dynamická, než romanticky dojímavá. Hlavním záměrem je diváka pobavit, trochu překvapit a maličko dovést k zamyšlení, jak to vlastně všechno bylo...

04.12. 2013

VÁNOČNÍ ZÁZRAK NADĚLOVAL V MOTOLE

Dnes, 2.12. se sešli umělci z Divadla Broadway z představení Vánoční zázrak, Elin Špidlová a Martin Dejdar spolu s autorem muzikálu, Jankem Ledeckým na dětské klinici v Motole. Akce se zúčastnily děti z celé kliniky, spolu se sestřičkami a doktory. Janek Ledecký pro děti uspořádal koncert s kytarou a ostatní se k němu rádi přidali. Zazněly písničky z představení Vánoční zázrak ( Nesem Vám noviny, Sliby se maj plnit o Vánocích, Pěkná, pěkná, pěkná a další) a také koledy na přání dětí. Po vystoupení se konala pro děti autogramiáda. Umělci zároveň děti pozvali do Divadla Broadway na přestavení a předali jim spoustu dárků a sladkostí. Těm dětem , které se nemohly kvůli špatnému zdravotnímu stavu zúčastnit představení, umělci předali dárky osobně na oddělení. Představení Vánoční zázrak se bude hrát v Divadle Broadway od 18.12., pouze sedm představení.

04.12. 2013

Křest CD muzikálu Mata Hari

Křest CD muzikálu Mata Hari

21.11. se v Divadle Broadway konal křest CD muzikálu Mata Hari. CD pokřtili, autor muzikálu Michal David, za nahrávací společnost , Vladimír Kočandrle, všichni učinkující umělci, Yvetta Blanarovičová, Josef Vojtek, Marek Vašut, Alžběta Bartošová, Josef Vágner, Aleš Háma, Ladislav Frej a divačka z publika, která zároveň od Divadla Broadway obdržela voucher na lístky na celou divadelní sezonu.

04.12. 2013

Vánoční zázrak

Vánoční zázrak

Vánoční atmosféra už zase doléhá a proto jsme se v Divadle Broadway rozhodli pro Vás připravit vánoční dárek, v podobě krásného příběhu, plného vánoční pohody a známých melodii Janka Ledeckého. Máte poslední šanci zhlédnout tento muzikálový příběh a to pouze v sedmi představeních, od 19.12.
V hlavních rolích se můžete těšit na Lubu Skořepovou, která ve svých devadesáti letech odehraje s neuvěřitelnou vitalitou všech sedm představení, což je velký, nejen vánoční zázrak. Dále pak na Elin Špidlovou, Martina Trnavského, Filipa Antonia, Marka Vašuta, Petra Kostku, Petra Štěpánka, Martina Dejdara, Lucii Černíkovou a spoustu dalších úžasných herců.
Tento vánoční příběh pro vás napsal Janek Ledecký, který je autorem textů, hudby a libreta. Režie se chopil Radek Balaš.

28.11. 2013

Divadlo Broadway vypisuje KONKURZ do nově připravovaného muzikálu ADAM A EVA

libreto
Halina Pawlowská
Hudba / text
Bohouš Josef / Boris Pralovszký
Režie
Zdeněk Zelenka

Hledáme:
(role / přibližný věk )
PÁNSKOU A DÁMSKOU TANEČNÍ COMPANY / 18 - 35 let / taneční průprava
(cvičební úbor s sebou)

Konkurz proběhne 4.12.2013 ve 12:00 hodin v prostorách Divadla Broadway,Na Příkopě 31,Praha 1.

Přihlášení: e-mailem na gregorova@kleopatra-muzikal.cz

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku