Novinky

20.01. 2014

KLEOPATRA - legenda se vrací

KLEOPATRA - legenda se vrací

V hlavních rolích: Kamila Nývltová, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Alžbeta Bartošová, Tomáš Trapl, Linda Finková a mnoho dalších... Od 23. října 2014.

20.01. 2014

Casanova

Také Vás nadchl příběh věhlasného Casanovy? V dubnu 2014 pro Vás máme připravené 3 exkluzivní představení. Navštivte nás 4. a 5. dubna a poodhalte s námi tajemství tohoto legendami opředeného dobyvatele ženských srdcí.

20.01. 2014

Od 17.4. 2014 se můžete těšit na novou muzikálovou komedii ADAM A EVA

Hudba: Bohouš JOSEF
Texty písní: Boris PRALOVSZKÝ
Scénář: Halina PAWLOWSKÁ
režie: Zdeněk ZELENKA

O Stvoření světa (zaplaťpánbůh - povzdychl by si Bůh) nikdo nic přesně neví. Není důvod nevěřit Bibli. Že existoval Ráj, že Bůh si nejprve vymyslel anděle a čerty, že pak pečlivě vymodeloval zemi, dal život vodě i vzduchu a Adama stvořil k obrazu svému, aby mu pak dal družku rafinovaných tvarů - Evu. Příběh respektuje Starý zákon. Vychází však hlavně z jeho principů. To znamená, že nekopíruje zbanalizované představy obláčku, na kterém sedí nudný stařec, neobléká Adama s Evou do kůže a odpustí si i Luciferův ocas. Jde o zábavný muzikál s dynamickou hudbou, který lehounkou formou dává zapravdu těm nejvyšším hodnotám. Je to "moderní", lehce ironická komedie, která má být rozhodně spíš hravě dynamická, než romanticky dojímavá. Hlavním záměrem je diváka pobavit, trochu překvapit a maličko dovést k zamyšlení, jak to vlastně všechno bylo...

04.12. 2013

VÁNOČNÍ ZÁZRAK NADĚLOVAL V MOTOLE

Dnes, 2.12. se sešli umělci z Divadla Broadway z představení Vánoční zázrak, Elin Špidlová a Martin Dejdar spolu s autorem muzikálu, Jankem Ledeckým na dětské klinici v Motole. Akce se zúčastnily děti z celé kliniky, spolu se sestřičkami a doktory. Janek Ledecký pro děti uspořádal koncert s kytarou a ostatní se k němu rádi přidali. Zazněly písničky z představení Vánoční zázrak ( Nesem Vám noviny, Sliby se maj plnit o Vánocích, Pěkná, pěkná, pěkná a další) a také koledy na přání dětí. Po vystoupení se konala pro děti autogramiáda. Umělci zároveň děti pozvali do Divadla Broadway na přestavení a předali jim spoustu dárků a sladkostí. Těm dětem , které se nemohly kvůli špatnému zdravotnímu stavu zúčastnit představení, umělci předali dárky osobně na oddělení. Představení Vánoční zázrak se bude hrát v Divadle Broadway od 18.12., pouze sedm představení.

04.12. 2013

Křest CD muzikálu Mata Hari

Křest CD muzikálu Mata Hari

21.11. se v Divadle Broadway konal křest CD muzikálu Mata Hari. CD pokřtili, autor muzikálu Michal David, za nahrávací společnost , Vladimír Kočandrle, všichni učinkující umělci, Yvetta Blanarovičová, Josef Vojtek, Marek Vašut, Alžběta Bartošová, Josef Vágner, Aleš Háma, Ladislav Frej a divačka z publika, která zároveň od Divadla Broadway obdržela voucher na lístky na celou divadelní sezonu.

04.12. 2013

Vánoční zázrak

Vánoční zázrak

Vánoční atmosféra už zase doléhá a proto jsme se v Divadle Broadway rozhodli pro Vás připravit vánoční dárek, v podobě krásného příběhu, plného vánoční pohody a známých melodii Janka Ledeckého. Máte poslední šanci zhlédnout tento muzikálový příběh a to pouze v sedmi představeních, od 19.12.
V hlavních rolích se můžete těšit na Lubu Skořepovou, která ve svých devadesáti letech odehraje s neuvěřitelnou vitalitou všech sedm představení, což je velký, nejen vánoční zázrak. Dále pak na Elin Špidlovou, Martina Trnavského, Filipa Antonia, Marka Vašuta, Petra Kostku, Petra Štěpánka, Martina Dejdara, Lucii Černíkovou a spoustu dalších úžasných herců.
Tento vánoční příběh pro vás napsal Janek Ledecký, který je autorem textů, hudby a libreta. Režie se chopil Radek Balaš.

28.11. 2013

Divadlo Broadway vypisuje KONKURZ do nově připravovaného muzikálu ADAM A EVA

libreto
Halina Pawlowská
Hudba / text
Bohouš Josef / Boris Pralovszký
Režie
Zdeněk Zelenka

Hledáme:
(role / přibližný věk )
PÁNSKOU A DÁMSKOU TANEČNÍ COMPANY / 18 - 35 let / taneční průprava
(cvičební úbor s sebou)

Konkurz proběhne 4.12.2013 ve 12:00 hodin v prostorách Divadla Broadway,Na Příkopě 31,Praha 1.

Přihlášení: e-mailem na gregorova@kleopatra-muzikal.cz

18.11. 2013

VÁNOČNÍ VOUCHERY JIŽ V PRODEJI!

Potěšte své blízké originálním vánočním dárkem v podobě dárkového certifikátu na představení Divadla Broadway.
Vouchery můžete zakoupit na naší pokladně.

18.11. 2013

Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích

Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích

Vážení diváci!
Zveme Vás na posledních sedm představení nejúspěšnějšího vánočního muzikálu Janka Ledeckého
Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích

Přijďte do Divadla Broadway a zkuste na chvíli zase věřit! Na Ježíška a na to, že v každém z nás je více síly než si myslíme... Zkuste věřit na zázrak!

Těší se na Vás:
Linda Rybová, Martin Dejdar, Marek Vašut, Martin Trnavský, Petr Kostka, Petr Štěpánek, Filip Antonio a především Luba Skořepová...

Od 18.12. 2013 v Divadle Broadway.

12.11. 2013

Večírek

5.12. 2013 máte poslední možnost v tomto roce navštívit krutokomedy VEČÍREK autorů Michala Suchánka a Ondřeje Sokola. V této jedinečné komedii se můžete těšit nejen na zmíněné pány, ale i další členy Partičky - Richarda Genzera a Igora Chmelu. Dále účinkují: Nela Boudová, Miroslava Pleštilová, David Matásek, Klára Trojanová, Marek Taclík, Viktor Limr a další...

Casanova

Poslední listopadový víkend máte možnost s námi poodhalit tajemství věhlasného a legendami opředeného Casanovy. Tento humorem protkaný příběh se spoustou krásných melodií pro Vás napsali pánové Zdeněk Barták a Petr Markov. Režie se ujal Filip Renč. V hlavních rolích účinkují: Josef Vojtek, Marian Vojtko, Radka Fišarová, Zdenka Trvalcová, Eliška Ochmanová, Filip Antonio a mnoho dalších...

Kleopatra

Kleopatra

Fan club

DB na Facebooku