Novinky

06.11. 2016

Divadlo Broadway slaví 15 let

Divadlo Broadway slaví 15 let od svého založení. K této slavnostní příležitosti bude uspořádán koncert, který se uskuteční 22. února 2017. Vstupenky v prodeji na pokladně Divadla Broadway.

01.11. 2016

Muzikál KLEOPATRA se vrací od 14. ledna do Divadla Broadway

Původní český muzikál Kleopatra slaví 15 let od světové premiéry. Na jeviště Divadla Broadway se v omezeném počtu repríz vrátí od 14. ledna 2017.

31.10. 2016

Mýdlový princ ovládne Divadlo Broadway opět od 1. prosince

Muzikál s hity Václava Neckáře ovládne jeviště Divadla Broadway opět od 1. prosince. Navíc přivítáme již 150.000 diváka. Děkujeme za váš obrovský zájem o tento muzikál.

15.10. 2016

Celý listopad bude v Divadle Broadway patřit muzikálu Angelika

V listopadu odehrajeme 20 repríz muzikálu Angelika. Vstupenky zakoupíte na pokladně Divadla Broadway a na všech obvyklých předprodejních místech.

16.03. 2016

Konkurz na obsazení rolí do muzikálu Adéla ještě nevečeřela

Divadlo Broadway vypisuje konkurz na hlavní mužské a ženské role do hudební komedie Adéla ještě nevečeřela. Konkurz se uskuteční 30. 3. 2016 od 9:00 do 14:00 hodin v Divadle Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.

14.03. 2016

První máj v Divadle Broadway - muzikál Mýdlový princ

Jaro už se nám nezadržitelně blíží a s ním také První máj. Přijďte s námi oslavit lásky čas na představení muzikálu s hity Václava Neckáře - Mýdlový princ. Nebude chybět ani rozkvetlá třešeň. Každý z Vás, kdo se u nás pod rozkvetlou třešní políbí, získá jako dárek zamilovanou fotografii. Tak přijďte. Zbývá už jen několik vstupenek! 1.5. od 15:00 hodin. Pro zakoupení vstupenek volejte na pokladnu divadla 225 113 311. Těšíme se na Vás!

08.03. 2016

Vstupenky na muzikál Angelika

Jsme velmi rádi za váš obrovský zájem o vstupenky na muzikál Angelika, Březnové termíny jsou již kompletně vyprodány, v prodeji jsou nyní květnové a listopadové reprízy Angeliky. Rádi bychom vám také poděkovali za vaše emaily a facebookové vzkazy, ve kterých nám sdělujete, jak moc se vám muzikál Angelika líbí. Děkujeme. Vaše Divadlo Broadway.

04.03. 2016

Muzikál Mýdlový princ přivítá již stotisícího diváka

Muzikál Mýdlový princ s hity Václava Neckáře přivítá 14. dubna 2016 již svého stotisícího návštěvníka. Vylosovaný divák obdrží krásnou cenu - zájezd. Zbývající vstupenky na toto slavnostní představení jsou v prodeji na pokladně divadla na telefonu 225 113 311. O muzikál Mýdlový princ je ze strany publika stále obrovský zájem a jednotlivé reprízy jsou vždy vyprodány. Na konci každého představení zažívají herci pokaždé standing ovation a při megamixu tančí celý sál. Všichni, kteří ještě muzikál Mýdlový princ v Divadle Broadway neviděli, jsou srdečně zváni. V prodeji jsou reprízy do konce tohoto roku, včetně silvestrovského představení. Divadlo Broadway se těší na vaši návštěvu.

20.01. 2016

Reakce na článek v Bleskově.cz ze 17.1.2016

Společnost Divadlo Broadway, a.s. na základě licenční smlouvy se společností ABG PICTURES INTERNATIONAL, spol. s.r.o. zastoupené panem Adamem Novákem získalo od 50 Shades Tour, LLC USA licenci k představení „50 Shades! The Musical!“ a po podzimním odkladu naplánovala premiéru na březen 2016. Součástí licence je i český překlad provedený panem Adamem Novákem. Vzhledem k tomu, že v rámci překladu vynikly některé vulgarity anglického textu a některé texty neodpovídaly dle našeho názoru českému divákovi, požádal producent JUDr. Oldřich Lichtenberg představitele dvou rolí v představení – Michala Suchánka a Richarda Genzera (a to na základě dohody s poskytovatelem licence a také režisérem představení Antonínem Procházkou) o úpravu písňových textů tak, aby lépe odpovídaly české mentalitě, aby byly odstraněny některé výrazné vulgarity a aby texty byly lépe zpívatelné. Současně z podobných důvodů došlo i k určitým scénáristickým úpravám, tak, aby bylo možné obsadit do hlavních ženských rolí ty nejlepší herečky bez toho, aniž by se musely červenat a uměly na jevišti „prodat“ přirozenou nadsázku představení. Tyto úpravy pánů Suchánka a Genzera byly dle názoru producenta provedeny skvěle a představení dostalo patřičný náboj a humor a již zmiňovanou nadsázku. Poskytovatel licence (Adam Novák osobně) však tyto úpravy odmítl a tím i vytipované herečky ztratily o účinkování v představení zájem. Proto jsem rozhodl o odložení představení na neurčito.

Současně si dovoluji upozornit na lži a bláboly uvedené v citovaném článku, kdy autor s viditelnou nenávistí vůči pánům Suchánkovi a Genzerovi kritizuje jejich Partičku (skvěle televizně přijímanou a divadelně beznadějně vyprodanou), úspěšnou komedii Večírek (30.000 diváků), kterou, jen tak mimochodem, nerežíroval Michal Suchánek, ale Ondřej Sokol a dovolává se „zdroje blízkému divadlu“ a uvádí údaje včetně obsazení, v nichž není ani zbla pravdy.

A promiňte staršímu muži trochu mentorování. Možná by si majitelé některých médií mohli místo prodeje fotografií z vlastní dovolené spíše hlídat profesionalitu a objektivitu svých redaktorů.

JUDr. Oldřich Lichtenberg, 20.1.2016

11.01. 2016

UPOZORNĚNÍ

Z rozhodnutí producenta rušíme plánovaná představení muzikálu 50 odstínů (veř. generálky, premiéru i jednotlivá představení). Vstupenky vracejte v místě nákupu. Za případné komplikace se vám předem omlouváme. Těšíme se na Vás na představeních muzikálů Angelika, Mýdlový princ nebo Adéla ještě nevečeřela. Vaše Divadlo Broadway

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku