11.11. 2015

FÉNIX 8.12. 19:00 Divadlo Broadway

FÉNIX

8.12. 19:00 Divadlo Broadway

Ne nadarmo má tento projekt podnázev Znovuzrození. Myšlenka propojit osobní rozvoj se streetovým uměním vznikla právě v době, kdy bylo více než náročné opět vzlétnout a odrazit se ode dna. Projekt inspirovaný životem každého z tanečníků je o tématech, která jsou možná tabu ve společnosti, ale týkají se každého z nás.
Osobní příběhy, choreografie s ohněm, herecké scény, projekce, několik druhů emocí odehrávajících se přímo na jevišti jsou součástí tanečního večera.
A jak se o nás vyjadřují diváci?
„Byli jste naprosto skvělí! Rozsekali jste mě. TO jsem nečekala. Chvílemi to bylo vtipné, chvílemi smutné, chvílemi jsem měla husí kůži, poté jsem jen koukala či zamačkávala slzu… Ani na moment nešlo polevit z pozornosti a napětí z toho, co bude následovat. Nepopsatelný zážitek. Děkuji za skvělý večer,“ napsala jedna z diváků.
„Opět nepopsatelný zážitek. To, co jste předvedli na jevišti, je prostě neskutečně nádherné, skvělé, luxusní a famózní. Moc Vám všem děkuji za to, že jsem Vás opět mohla vidět :-) A za skvěle strávený čas v divadle. :-) Ještě jednou díky moc a přeji Vám miliony a miliony spokojených diváků :-) Jen tak dál. Mimochodem - kdy máte další představení?“

další novinky >

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku