06.10. 2014

Nejlepší komici opět spolu na jednom pódiu

V úterý 4.11.2014 od 19.00 hod se na prknech Divadla Broadway představí celkem dvanáct českých bavičů v čele s Milošem Knorem a Rudou z Ostravy v benefičním stand-up představení "Komici s.r.o. - Hrají pro dobrou věc". Výtěžek z tohoto představení bude i letos věnován potřebným dětem. "Benefiční představení pořádáme již pátým rokem", prozradil Miloš Knor. "Pokaždé se snažíme vybrané peníze předat konkrétním potřebným dětem. Letos hrajeme pro neziskovku Korunka Luhačovice, která pomáhá rodinám s postiženými dětmi".
Ve dvouhodinovém představení vystoupí Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Josef Polášek, Richard Nedvěd, Karel Hynek, Ester Kočičková, Jakub Žáček, Lumír a Jana Tučkovi, Petr Vydra, En.Dru a Nasty.
Soubor Komici s.r.o. je dobrovolným sdružením těch nejlepších komiků žánru stand-up comedy, který u nás zpopularizoval pořad "Na stojáka" kabelové televize HBO a ČT2. Samozřejmostí je, že všichni herci vystupují bez nároku na honorář.
Vstupenky je možné zakoupit on-line na www.ticketart.cz nebo přímo v pokladně divadla.


----------------

Informace o představení:

4.11.2014 v 19.00 - Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1

účinkují: Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Josef Polášek, Richard Nedvěd, Karel Hynek, Ester Kočičková, Jakub Žáček, Lumír a Jana Tučkovi, Petr Vydra, En.Dru, Nasty a další.

délka představení: 2 hodiny s přestávkou

Předchozí ročníky:

15.11.2010 - Kojeneckému ústavu v Praze předáno 70.000,- Kč, kočárek a další hračky, pleny ap.

13.12.2011 - Mateřské, základní a střední škole pro sluchově postižené v Českých Budějovicích předáno 80.000,- Kč, dary od partnerů, zařízení pro poslech TV ap.

19.11.2012 - Škole Jaroslava Ježka - škole pro zrakově postižené v Praze předáno 70.000,- Kč, notebooky pro speciální software, dary od partnerů ap.

5.11.2013 - Domovu Radost pro osoby s postižením, Merklín - předáno 116.000,- Kč


Nezisková organizace Korunka Luhačovice pomáhá převážně rodinám ze Zlínského kraje, které se starají o postižené děti. Dále má v patronaci dětský domov a kojenecký ústav. Peníze, které z benefice převezme, následně předá vytipovaným rodinám. Peníze budou využity na zakoupení kompenzačních pomůcek, které těmto rodinám ulehčí péči o jejich nemocné děti. Ihned po představení převezme na pódiu šek s vybranou částkou ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská.
www.korunkaluhacovice.cz

Více informací:

Milan Herman
milan@milanherman.cz
www.milanherman.cz
www.komici.cz
www.milosknor.cz

další novinky >

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku