30.09. 2014

Výstava Slané ženy 2014 v Divadle Broadway

Rádi bychom vás pozvali na jedinečnou výstavu fotografií z Kalendáře Slané ženy 2014. Divadlo Broadway se stalo partnerem tohoto charitativního projektu a proto výstavu slavnostně zahájili naši umělci v čele s Kateřinou Brožovou a ředitelkou celého projektu Mgr. Markétou Jansovou. Více o výstavě i charitativním projektu Slané ženy 2014 se dočtete v tiskové zprávě. Fotografie najdete ve fotogalerii. Výstava potrvá do poloviny listopadu.

Divadlo Broadway a Klub nemocných cystickou fibrózou Vás zvou na zahájení výstavy

Slané ženy 2014

Divadlo Broadway se stalo partnerským divadlem Klubu nemocných cystickou fibrózou
CF KLUB

První společnou akcí Divadla Broadway a Klubu nemocných cystickou fibrózou, je výstava černobílých fotografií z kalendáře Slané ženy 2014 www.slanezeny.cz. Na fotografiích jsou v roli modelek ženy nemocné cystickou fibrózou. Cystická fibróza je nevyléčitelné dědičné onemocnění, které postihuje především dýchací a trávící ústrojí a radikálně zkracuje nemocným život. Dětem takto nemocným se říká slané děti (mají až 5krát slanější pot). Dospělé nemocné ženy chtějí tímto způsobem ukázat světu, že ze slaných dětí vyrostou slaní dospělí. V našem případě slané ženy, které jsou i přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky krásné, plné života a nadějí. Ženy, které vypadají stejně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem větší úsilí.

13 fotografií o velikosti 80x60cm ve stříbrných rámech, vystaví Divadlo Broadway po dobu cca 6 týdnů v prostorách foyer.

O zahájení výstavy se postarali osobně herci Divadla Broadway - Kateřina Brožová, Marek Vašut, Josef Laufer a Josef Vojtek. Fotky Za účasti Kamily z kalendáře, tak výstavu a spolupráci s Klubem nemocných cystickou fibrózou odstartují.

To, že se nemocná Kamila do Divadla Broadway dostaví, je velmi výjimečné. Pro nemocné CF jsou velkým problémem veřejné prostory a místa, kde přijdou do styku s větším množstvím lidí. Její účasti si proto velmi vážíme.

Po dobu konání výstavy budou signované fotografie draženy na www.aukro.cz a následně v rámci ukončení výstavy předány dražitelům, za přítomnosti patrona Klubu CF Ivana Trojana. Předání fotografií bude opět v partnerském Divadle Broadway. Termín bude znám v druhé půlce října.

Zahájení výstavy proběhne v Divadle Broadway, Na příkopě 31, Praha 1 v pátek 26.9. v 17hod.

další novinky >

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku