Komici s.r.o. - hrají pro dobrou věc


19.11.2012 v 19.00 Divadlo Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1
délka představení: 2 hodiny s přestávkou

Účinkují: Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Karel Hynek, Petr Vydra, Ester Kočičková, Lumír a Jana Tučkovi, Nasty a En.Dru, René Jahoda a Martin Vasquez

V pondělí 19.11.2012 od 19.00 hod se na prknech Divadla Broadway (výjimečně v tak vysokém počtu) představí špička českých bavičů. Soubor Komici s.r.o. je dobrovolným sdružením těch nejlepších komiků žánru stand-up comedy, který u nás zpopularizoval pořad "Na stojáka" kabelové televize HBO. Výtěžek z tohoto představení bude letos věnován Škole Jaroslava Ježka - škole pro zrakově postižené v Praze.

Cílem benefice je vybrat dostatek peněz (vstupné, sponzorské dary, věcné dary ap.), které předáme formou šeku na podiu řediteli školy .

Benefiční divadelní představení Komici s.r.o. letos proběhne již potřetí. V roce 2010 bylo Kojeneckému ústavu v Praze předáno 70.000,- Kč, kočárek a další hračky, pleny ap. V roce 2011 bylo předáno 80.000,- Kč a věcné dary Mateřské, základní a střední škole pro sluchově postižené v Českých Budějovicích

Akci pořádá Miloš Knor ( Komici s.r.o.) v produkci společnosti Milan HERMAN Management s.r.o. Všichni herci vystupují bez nároku na honorář.

Více informací na www.milanherman.cz

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku