Fanklub Divadla Broadway

Vážení a milí fanoušci Divadla Broadway,
je to tady. Po 11 letech a několika měsících k tomu skončilo vycházení "tištěných" zpravodajů Broadway FanKlubu. V létě se totiž pan producent Oldřich Lichtenberg rozhodl inovovat divadelní fanklub, modernizovat ho, více vás zapojit do zájmu o jeho zdárné fungování, přičemž součástí toho bude i přechod na internetovou verzi zpravodaje. Za daných podmínek ho asi budeme vyrábět pouze informativní formou (nečekejte již stávající grafiku) a patrně nárazově, nikoli jako měsíčník. To ale rozhodně neznamená, že nebudeme v neustálém kontaktu.
Kromě FaceBooku na tomto prostoru vznikne i uzavřená část s přihlášením na heslo/e-mail, v níž budete mít přístup k fermanu, chatu, diskusi s producentem, s vedením fanklubu, k soutěžení a třeba i k rozhovorům s oblíbenými umělci, které si samozřejmě dál budete moci připravovat svépomocí - seženete-li odvahu:)
Broadway FK tedy pokračuje, avšak za nových podmínek. Zavádí se členský příspěvek v hodnotě 500 Kč (na období do června 2014), za který odměnou získáte krom přístupu do uzavřené části také celou řadu výhod, tzv. bonusů, a to až do výše 5000 korun za sezonu. Mj. nárok na 2 VIPky á 300 Kč či 4 VIPky á 150 Kč, které si budete moci vybrat kdykoli, tedy i na páteční či sobotní žádaná představení (pokud tedy nebude vyprodáno). Krom toho bude pan producent vypisovat další volňásky na představení se slabší prodejností - zejména čtvrteční a nedělní, vznikne vám nárok na 50% slevu na programy a 20-50% slevu na ostatní merchandising (CD, DVD atp.), kterou budete moci uplatnit po předchozí domluvě s obchodním oddělením produkce Cleopatra Musical, dostanete i staré plakáty a programy atp. A podle toho, jak dlouho jste ve fanklubu, byste měli mít nárok v rámci věrnostního programu na další volňásky... Především pak budete mít ale přednostní právo při focení s oblíbenými hvězdami v zákulisí (i s doprovodem - max dvou lidí).
Obratem se od vás očekává jediné - podpora našich projektů a divadla vůbec v internetových diskusích a vaše "bombardování" rádií, aby v relacích na přání hráli hity našich muzikálů. Což snad není tak moc.
Takže pokud se rozhodnete vstoupit mezi nás i letos, pošlete obratem (resp. co nejdříve to bude možné) 500 Kč na účet Divadla Broadway číslo 234 953 0329/0800 a uveďte i své jméno a příjmení a skutečnost, že platíte za Fanklub!
Již v sobotu 23. listopadu se uskuteční pěvecký sraz našeho fanklubu v Divadle Broadway od 10.30 hodin (do 13.00), na který jste coby diváci srdečně zváni. Přijdou mezi nás i některé vaše oblíbené hvězdy!

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Jan Kopečný v roli D´Artagnana

Fan club

DB na Facebooku